ALIŞVERİŞ

Evet, kataloğumuz var. Çevrimiçi sürümünü yayınlıyor ve yalnızca B2B müşterilerimizle paylaşım sağlıyoruz. Sizde Katalog sahibi olmak istiyorsanız, lütfen e-posta ile bizimle iletişime geçin.

Üretici olduğumuz için sipariş miktarına ve terminlere göre teslim süreci sürekli değişmektedir. Siparişiniz için en uygun sevk tarihini öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sipariş vermek istediğiniz ürünün model numarasını, beden(leri), renk(leri) ve her değişken grubuna ait miktar gibi sipariş detaylarınızla birlikte fatura ve nakliye bilgilerini açıkça belirtmelisiniz.

 

Evet, detaylı satış faturaları ve ilgili belgeleri size gönderiyoruz.

Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan ve onaylandıktan sonra malzeme seçimi yapılarak üretim süreci planlanır, akabinde üretim gerçekleştirilir. Sipariş ettiğiniz ayakkabılar titizlikle siparişinize göre üretip, isteğiniz doğrultusunda sevk edilir. Her siparişi çözüm ortaklarımızın da sayesinde zamanında teslim ediyoruz.

DELTA B2B sadece ayakkabı ticaretinde faaliyet gösteren profesyonellere yönelik geliştirilen bir hesaptır. Bu hesapla, toptan alım yapıp, her sezon özel teklifler ve %30’a varan erken sezon indirimleri gibi pek çok ayrıcalıktan fayda sağlarsınız.

ÖDEME

Dört tür ödeme yöntemini kabul ediyoruz (nakit, kredi kartı, banka havalesi ve LC). Daha fazla bilgi için lütfen Sipariş ve Ödeme sayfasını ziyaret edin.

İstek veya dilek listesi, alışveriş yapanların satın almak istedikleri kişiselleştirilmiş ürün koleksiyonları oluşturmasına ve bunları gelecekte başvurmak üzere kullanıcı hesaplarına kaydetmesine olanak sağlar.

Ürünlerinizi dünyanın en prestijli kargo şirketleri ile taşıyoruz ancak nakliye sürecinden dolayı hasarlı bir paket alırsanız: önce bu durumu kanıtlayın (fotoğraf, video vb), ardından kargo firması ile iletişime geçerek durumu bildirin ve tazminat talep ediniz.

Siparişinizi sizin adınıza sigortalatabiliriz lütfen sipariş sevkiyatından önce bu durumu bize bildiriniz.

Evet, bu seçenek siparişiniz onaylanmadan ve üretim sürecine geçmeden mümkündür.

Paket İzleme, teslimatı tahmin etmek ve müşteriye yardımcı olmak amacıyla tüm sevkiyat aşamasında süreçleri takip etmeniz için iş ortaklarımızın sistemleriyle entegrasyon sağlayarak müşterilerimize sunduğumuz izleme imkanıdır.